Nasza oferta usług transferu lotniskowego korzysta obecnie z nowoczesnej floty niskoemisyjnej autobusów o średnim wieku poniżej 4 lat.

Going Green

Nie można zaprzeczyć, że świat, w którym mieszkamy, stoi w obliczu zmian klimatycznych spowodowanych zanieczyszczeniem CO2 i nieefektywnym zarządzaniem elementem pochłaniania energii. Transport jest jednym z kluczowych przyczynia się do produkcji dwutlenku węgla. Uznajemy te zmiany i jesteśmy całkowicie zaangażowani w ograniczanie emisji dwutlenku węgla w tym samym czasie, co pozwala zredukować emisję dwutlenku węgla poprzez zapewnienie wydajnego, niskotorowego transportu alternatywnego.

Nasza oferta usług transferu lotniskowego korzysta obecnie z nowoczesnej floty niskoemisyjnej autobusów o średnim wieku poniżej 4 lat. Ponad 66 naszych autobusów spełnia normy emisji spalin Euro 4, a pozostałe to normy Euro 3. Ponadto działamy z dużą ładownością ze względu na wielkość autobusów, co czyni nas producentem niskoemisyjnej emisji na pasażera.

Możesz również pomóc nam w podróży i korzystania z naszej usługi transferu lotniskowego autobusem zamiast jazdy na lotnisko, zamiast korzystać z wysokiej paliw zużywających paliwa i zachęcanie innych do doświadczenia naszej wartości dla usług easyBus pieniądze. Więc kiedy następny podróży do Londynu Gatwick, Londyn Stansted, Londyn Luton spróbuj Green easyBus.

Nasze zaangażowanie

  • Dążymy do obsługi tylko autobusów Euro 4 Standard w ciągu 2 lat
  • Zminimalizujemy zużycie paliwa poprzez zatwierdzone szkolenie kierowców i limity czasu bezczynności
  • Będziemy wykorzystywać biopaliwa wszędzie tam, gdzie jest to możliwe
  • Rozszerz nasze usługi, aby pomóc nam osiągnąć nasz wspólny cel