easyBus i easyJet dzielą tego samego założyciela-i charakterystyczne pomarańczowe marki wspólne dla wszystkich łatwych firm z rodziny marek.

easyJet jest jednym z najbardziej udanych tanich linii lotniczych w historii. Została założona przez Stelios w 1995 i obecnie usługi ponad 820 tras w ponad 30 krajach.

easyBus akcji tej samej łatwej marki pomarańczowy tożsamość i powstała jako odrębny biznes w 2004. easyBus jest otwarty dla wszystkich pasażerów biorących loty do Londynu, loty do Europy i innych miejsc na całym świecie. Jesteśmy dumni z tego, że obsługujemy klientów ze wszystkich linii lotniczych.

easyBus to nie tylko pasażerowie lotów easyJet latający do Londynu, easyBus jest dla wszystkich pasażerów-kimkolwiek lecisz!

easyJet

easyJet jest dobrze znany z lotów do Londynu Luton Airport, Stansted, Gatwick i innych, ale easyJet ma teraz podstawy w całej Wielkiej Brytanii, a nawet w Europie. easyBus tanie transfery lotniskowe, pomaga pasażerom lotu easyJet i w rzeczywistości wszystkie loty lotnicze Londyn pasażerów dostać się do/z centrum Londynu i następujących lotnisk w Londynie: