easyBus to wiodący londyński niedrogi transfer lotniskowy busem i autokarem dla wszystkich podróżnych linii lotniczych, z szybkim, bezpośrednim i częstym serwisem do iz centrum Londynu i lotniska Gatwick, Luton Airport i lotniska Stansted.

In diesem Abschnitt...

Wygody

easyBus jest prawdopodobnie jednym z najwygodniejszych i najtańszych sposobów, aby dostać się bezpośrednio do drzwi lotniska lub w prawo do centrum Londynu bez zmiany z jednego sposobu transportu do drugiego. W centrum Londynu znajdują się popularne punkty odbioru i drop-off, takie jak Baker Street, Old Street, Earl’s Court i West Brompton oferujące dogodne połączenia z centrum Londynu.

Services depart from every 15 minutes, with direct transfers to/from the airport door and London.

Podróżni potrzebują tylko załadować swój bagaż po oszczędzeniu czasu, energii i kłopotów, dzięki czemu można po prostu usiąść i odpocząć aż do miejsca docelowego.

Rezerwuj transfery lotniskowe szybko i łatwo online, aby zagwarantować swój autobus i miejsce dla autokarów, a następnie śledzić i drukować bilety przed podróżą za pomocą konta online easyBus gdziekolwiek będziesz.

Bilety na transfer lotniskowy można również kupić w punktach sprzedaży easyBus znajdujących się na lotnisku w Luton, po ponownym otrzymaniu bagażu – w zależności od dostępności. Bilety nie mogą być jednak zakupione przez kierowcę na trasie Luton.

Travelling with easyBus?

Help and Advice for all Passengers

About easyBus

Wybór wartości dla pieniędzy

Celem easyBus jest zapewnienie Państwu alternatywy “stosunek jakości do ceny”, która wspiera środowisko poprzez zbiorowe przewożenie pasażerów oraz jako wygodny i wydajny środek transportu do i z głównych londyńskich lotnisk.

easyBus niedawno wprowadził jeszcze wygodniejsze autobusy i autokary dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa, ale jak zawsze, zapewnia więcej wartości za mniej! Korzystaj z tanich transferów lotniskowych w Londynie z easyBus.

Aby dowiedzieć się więcej o easyBus Śledź easyBus na Facebooku lub na Twitterze w Twitter.com/easyBus

Bus operator?
Szukamy operatorów autobusów, którzy chcą rozszerzyć swoją sprzedaż dzięki partnerstwu easyBus. Dowiedz się więcej o tym, jak możemy pracować razem, aby poprawić rentowność i zwiększyć przychody.