Passenger Information

Zasady dotyczące limitu bagażu

Wliczone w cenę biletu na pasażera. Każdy pasażer może przewieźć jedną sztukę bagażu podręcznego i jeden kawałek “bagażu rejestrowanego”. Zapoznaj się z konkretnymi uprawnieniami, ponieważ mogą istnieć inne ograniczenia. Bagaż przekraczający określone kryteria może być przewożone przez zarezerwowanie dodatkowego miejsca.

Przedmioty, które możemy przewozić na każdym z naszych tras
Uprawnienia na lotnisku Gatwick, uprawnienia na lotnisku Stansted, uprawnieniana lotnisku Luton, uprawnienia na lotnisku Heathrow

Zauważ, że na londyńskich trasach narty i deski snowboardowe są zabronione. Wózki składane są dozwolone.

Na naszej trasie Genewa Chamonix

  • Narty lub deski snowboardowe są dozwolone, ale tylko 1 na osobę
  • Wózki lub wózki są zabronione, czy składane lub nie

Przedmioty zabronione (wszystkie trasy):

  • Deski surfingowe, deski do golfa, kluby golfowe, windsurferów i podobne przedmioty.
  • Instrumenty muzyczne (w tym wiolonczelę, gitary, klawiatury i podobne przedmioty).
  • Wózki inwalidzkie (składane/nieskładane) na trasach Stansted i Gatwick, zasilane bateryjnie skutery.
  • Rowery (składane/nieskładane).
  • Broń, narkotyki (inne niż leki), rozpuszczalniki, żywe lub martwe zwierzęta (inne niż dozwolone na mocy artykułu 2) ryby, owady.
  • Niebezpieczne substancje chemiczne lub substancje określone w aktach prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

W przypadku gdy pasażer przedstawi się w celu podróżowania z wszelkimi zakazanymi przedmiotami, przewóz zostanie odrzucony, chyba że pasażer odpowiednio i bezpiecznie zutylizuje zakazany przedmiot (y).

Zwroty nie zostaną udzielone pasażerom, którzy odmówiono mu zezwolenia na podróż, ponieważ są w posiadaniu zakazanych przedmiotów i nie są w stanie zutylizować ich przed podróżą.

Nadmiar/dodatkowy bagaż (nie wchodzi w cenę biletu

Bagaż dodatkowy

Każdy dodatkowy bagaż przekraczający dozwolony limit będzie musiał zostać zapłacony przez wykupienie dodatkowego miejsca.
Jeśli przewozić więcej niż zasiłek nie możemy zagwarantować, że będziemy w stanie pomieścić nadbagaż.

Dodatkowe informacje

Ze względów bezpieczeństwa dostęp do wejścia/wyjścia, wyjścia awaryjnego i przejścia nie może być ograniczony ani utrudniony. Nasze Limity bagażowe różnią się od limitów bagażowych linii lotniczych ze względu na fizyczne ograniczenia naszych pojazdów.