Delayed Traveller

Opóźnienia & loty

Nie ponosimy odpowiedzialności za konsekwencje opóźnień lotniczych, rozkładów lotów, zmiany trasy lotu lub anulowania lotu.

Z szacunkiem Przypominamy, że w ramach procesu rezerwacji transferu lotniskowego zalecamy optymalny czas przejazdu autobusem. Bierz pod uwagę czas podróży i zalecane czasy odprawy lub szacowane zbiory bagażu i paszport oraz odprawy celnej. Twoim obowiązkiem jest zapewnić wystarczającą ilość czasu na podróż mniej stresu. Jest to również zakupione do Państwa uwagi na potwierdzeniu rezerwacji.

Nie ponosimy odpowiedzialności za wzorce ruchu i opóźnienia, które są poza naszą kontrolą.

Elastyczność podróżowania

Nie martw się, jeśli samolot przybywa wcześnie lub późno, jak można korzystać z tego samego biletu bez dodatkowych kosztów, aby podróżować na następny dostępny autobus, do 60 minut po obu stronach zarezerwnego czasu. Prosimy pamiętać, że nie zawsze możemy zagwarantować, że będą wolne miejsca, zwłaszcza w godzinach zajętych, ponieważ pasażerowie podróżujący na ich zarezerwowanej usługi mają swoje miejsca zarezerwowane i będzie na pokład pierwszy.

W przypadku pasażerów podróżujących na lotnisko z Londynu zdecydowanie zalecamy podróżowanie w ramach usługi, dla której jest on zarezerwowany, ponieważ nie zawsze jest możliwe przeniesienie na inną usługę.

Jeśli jesteś poza powyższymi zasadami 60 minut, nowy bilet (y) musiałby zostać zakupiony i zostanie naliczona w aktualnej taryfy biletów.

Na lotniskach

Jeśli spóźniłeś się na usługę lub chciałbyś podróżować w ramach wcześniejszej usługi, przejdź do przystanku i poproś kierowcę o pomoc.

W lokalizacje odbioru

Nasze miejsca odbioru nie są obsadzone, więc prosimy o kontakt z kierowcą, gdy nasze kasy biletowe są zamknięte.

Priorytetem jest zawsze dla pasażerów, którzy wcześniej zarezerwowane dla tej konkretnej usługi.

Możesz mieć prawo do podróżowania w autobusie bez dodatkowych opłat w zależności od dostępności miejsca, jeśli usługa jest do 60 minut po obu stronach zarezerwonego czasu.

Należy pamiętać, że w przypadku przybycia na wcześniejszą siedzibę może wydawać się nieobsadą, jednak możemy mieć zastrzeżenia siedzenia od pasażera (-ów) w tej usłudze w kolejnych miejscach odbioru. Kierowca będzie mógł odpowiednio doradzić.