W tej sekcji...

Port lotniczy Luton do London Victoria przez Brent Cross

easyBus, we współpracy z GreenLine.co.uk autokarów oferuje transfer z lotniska autobusem między Luton Airport i London Victoria dworca autobusowego od tylko £10,00 w jedną stronę , gdy książka z wyprzedzeniem.

Luton Airport to from London Victoria via Brent Cross

Bus Stops At:

  • Dworzec autobusowy Luton Airport
  • Krzyż Brent
  • Finchley Road
  • Baker Street
  • Łuk marmurowy
  • Londyn Wiktoria

Pasażerowie easyBus wraz z wydrukiem ich biletu powinni kierować się na GreenLine 757 w kierunku London Victoria z dworca autobusowego znajdującego się poza zjazdem Luton Airport.

The Stops
Dworzec autobusowy Luton Airport

Odbiór & drop-off lokalizacja-Luton Airport Bus Station

Punkt sprzedaży biletów easyBus można zobaczyć bezpośrednio przed Tobą po lewej stronie po opuszczeniu hali przylotów na lotnisku Luton. Nasi Przyjaźni pracownicy pomogą Państwu w zakupie transferu lotniskowego w centrum Londynu. Jeśli masz już bilet lub dokonały zakupu z licznika bilet prosimy o drogę do dworca autobusowego poza wyjściem z lotniska.

Krzyż Brent

Miejsce odbioru-North Circular Road Brent Cross Centre (Stop J1)

Lokalizacja drop-off-Brent Cross Centre północ Circular Road (Stop J2)

Finchley Road

Miejsce odbioru-Finchley Road underground station Stop CL

Miejsce drop-off-Finchley Road underground station Stop CH

Baker Street

Miejsce odbioru-Dorset Square/Baker Street Station Stop S

Lokalizacja drop-off-stacja Baker Street przystanek A

Łuk marmurowy

Miejsce odbioru-Marble Arch (Stop W)

Drop-off lokalizacja-Marble Arch (Stop O)

Londyn Wiktoria

Odbiór & drop-off lokalizacja-London Victoria Coach Station (przystanek 6 & 4)

Further Travel

Transfer z lotniska Luton do Londynu Victoria oferuje klientom szereg dalszych połączeń turystycznych na całej trasie.

Luton Airport Usługa międzynarodowego lotniska
Golders Green Linia Północna
Finchley Road Linia jubileuszowa
Linia Metropolitalna
Baker Street Linia Bakerloo
Linia okręgu
Hammersmith i linia miejska
Linia jubileuszowa
Linia Metropolitalna
Łuk marmurowy Linia Centralna
Londyn Wiktoria Kolej krajowa
Linia okręgu
Linia dystryktu
Linia Wiktorii

Klienci easyBus mogą więc skorzystać z naszych fantastycznych niskich taryf i podróżować bezpośrednio i szybko do kilku przystanków w centrum Londynu.

ceny easyBus zaczynają się od tylko £2 w jedną stronę i z przeciętnych taryf niewiele więcej niż £6, wszyscy nasi klienci uzyskać wielką wartość dla pieniędzy. Standardowa taryfa kolejowa to £15,50! Zapamiętaj wcześniej zarezerwujesz więcej zapisać.

Lotnisko Luton nie ma dworca kolejowego, stąd klienci chcący złapać pociąg do/z Londynu muszą również zająć czasochłonne autobus między lotniskiem a dworcem kolejowym. Operatorzy autobusów i autokarów przybywają/odjeżdżają bezpośrednio poza budynkiem terminala i oferują bezpośrednie połączenia z/do centrum Londynu. Bez zmian, bez kłopotów i bez noszenia walizki wokół.

Autokary wziąć tylko 40 minut, aby podróżować między Luton Airport i Golders Green, na linii północnej, i 50 minut, aby podróżować między Luton Airport i Finchley Road, znajduje się na jubileuszu i Metropolitan linii metra. Klienci mogą więc podróżować bardzo szybko między lotniskiem Luton a centrum Londynu. Inne przystanki, Baker Street, Marble Arch i dworzec autobusowy Victoria znajdują się centralnie, a także oferują wiele opcji podróży dalej, w tym dostęp do Jubileuszu, Metropolitan, District & Circle, Victoria i Bakerloo linii metra i ponad usług naziemnych od stacji Marylebone i Victoria. Idealny do podróży do/z północno-zachodniej, centralnej, Południowej i południowo-wschodniej części Londynu, w tym takich obszarach jak Maida Vale, Paddington, Lancaster Gate, Knightsbridge, Kensington, Westminster, Sloane Square, Clapham, Stockwell.

Należy pamiętać, że podróż odbywa się za pośrednictwem National Express Coach. Zarezerwuj za pośrednictwem naszej strony internetowej jako normalny, Wydrukuj bilet, a następnie upewnij się, że pokładzie trenera National Express. Odjeżdżają z przystanku 10 na lotnisku Luton, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem terminala.

Travel Recommendations

W przypadku pasażerów podróżujących na lotnisko Luton easyBus zaleca przyjazd na lotnisko co najmniej 2 godziny przed planowanym wylotem. When travelling from the airport, easyBus recommends booking a service at least 60 minutes after the scheduled arrival time of your flight.

Nie martw się, Jeśli Twój lot Luton przyjedzie wcześnie lub późno, możesz skorzystać z tego samego biletu bez dodatkowych kosztów, aby podróżować na następnym dostępnym autobusowym lotnisku Luton Airport, do 60 minut po obu stronach zarezerwowego czasu. Please note we cannot guarantee there will be spare seats, since passengers travelling on their booked service have priority.