W tej sekcji...
Luton Airport to from London Victoria via Golders Green

Transfery na lotnisko Luton

easyBus offers frequent single and return airport transfers between London Luton Airport and Central London, with intermediate stops at Golders Green, Brent Cross, Finchley Road, Baker Street, Marble Arch & Victoria.

Centrum Londynu oddalone jest od hotelu o zaledwie 50 minut, a kilka przystanków umożliwia wygodne wejście na pokład i wyjazd. Klienci mogą skorzystać z linii metra Jubilee do/z Finchley Road i Baker Street, linii Northern do/z Golders Green, Circle, District, Hammersmith & City i linii Bakerloo z Baker Street i Victoria, Circle & District linii rurowych z Victoria. Dworzec autobusowy Victoria oferuje bezpośrednie połączenia autokarowe z wieloma popularnymi miejscami w Wielkiej Brytanii.

Luton Airport to from London Victoria via Golders Green

Luton Lotnisko do/z Londynu przez Golders Green

easyBus, we współpracy z krajowymi autokarami Express oferuje transfer lotniskowy autobusem między londyńskim lotniskiem Luton a dworcem autobusowym London Victoria z £1,99 w jedną stronę przy rezerwacji z wyprzedzeniem.

Gatwick Airport to and from Central London

Luton Lotnisko do/z Londynu przez Brent Cross

easyBus, we współpracy z GreenLine.co.uk oferuje transfer między lotniskiem Luton a dworcem autobusowym London Victoria z £10,00 w jedną stronę przy rezerwacji z wyprzedzeniem.

Luton Airport to from Paddington via Golders Green

Luton Airport do iz Paddington przez Golders Green

easyBus, we współpracy z krajowymi autokarami Express oferuje transfer busem z lotniska między Londynem Luton a Paddington z tylko £2,99 w jedną stronę przy rezerwacji z wyprzedzeniem.