W tej sekcji...

Luton Lotnisko do/z Londynu przez Golders Green

easyBus, we współpracy z krajowymi autokarami Express oferuje transfer lotniskowy autobusem między londyńskim lotniskiem Luton a dworcem autobusowym London Victoria z £1,99 w jedną stronę przy rezerwacji z wyprzedzeniem.

Luton Airport to from London Victoria via Golders Green

Bus Stops At:

  • Luton Airport Coach Station
  • Golders Green
  • Finchley Road
  • Baker Street
  • Łuk marmurowy
  • Londyn Wiktoria

Pasażerowie easyBus wraz z wydrukiem ich biletu powinni kierować się drogą krajową Express (a1) w kierunku London Victoria z dworca autobusowego Luton Airport.

The Stops
Luton Airport Coach Station

Miejsce odbioru i drop-off-dworzec autobusowy Luton Airport-przystanek 10

Punkt sprzedaży biletów easyBus można zobaczyć bezpośrednio przed Tobą po lewej stronie po opuszczeniu hali przylotów na lotnisku Luton. Nasi Przyjaźni pracownicy pomogą Państwu w zakupie transferu lotniskowego w centrum Londynu. Jeśli masz już bilet lub dokonali zakupu z licznika biletów, należy wybrać się do dworca autobusowego poza wyjściem z lotniska.

Golders Green

Miejsce odbioru-Golders Green Bus Station Stop GD/GE

Lokalizacja drop-off-Golders Green Bus Station Stop GT

Finchley Road

Miejsce odbioru-Finchley Road underground station Stop CL

Lokalizacja drop-off-Finchley Road underground station przystanek CH

Baker Street

Miejsce odbioru-Dorset Square/Baker Street Station Stop S

Lokalizacja drop-off-stacja Baker Street przystanek A

Łuk marmurowy

Miejsce odbioru-Park Lane Stop 14

Miejsce drop-off-Bayswater Rd, stop C

Londyn Wiktoria

Miejsce odbioru i drop-off-London Victoria Coach Station

Further Travel

Transfer z lotniska Luton do Londynu Victoria oferuje klientom szereg dalszych połączeń turystycznych na całej trasie.

Luton Airport Usługa międzynarodowego lotniska
Golders Green Linia Północna
Finchley Road Linia Metropolitalna linii jubileuszowej
Baker Street Linia Bakerloo
Linia okręgu
Hammersmith i linia miejska
Linia jubileuszowa
Linia Metropolitalna
Łuk marmurowy Linia Centralna
Londyn Wiktoria Kolej krajowa
Linia okręgu
Linia dystryktu
Linia Wiktorii

Klienci easyBus mogą więc skorzystać z naszych fantastycznych niskich taryf i podróżować bezpośrednio i szybko do kilku przystanków w centrum Londynu.

ceny easyBus zaczynają się od tylko £2 w jedną stronę i z przeciętnych taryf niewiele więcej niż £6, wszyscy nasi klienci uzyskać wielką wartość dla pieniędzy. Standardowa taryfa kolejowa to £15,50! Zapamiętaj wcześniej zarezerwujesz więcej zapisać.

Lotnisko Luton nie ma dworca kolejowego, stąd klienci chcący złapać pociąg do/z Londynu muszą również zająć czasochłonne autobus między lotniskiem a dworcem kolejowym. Operatorzy autobusów i autokarów przybywają/odjeżdżają bezpośrednio poza budynkiem terminala i oferują bezpośrednie połączenia z/do centrum Londynu. Bez zmian, bez kłopotów i bez noszenia walizki wokół.

Autokary wziąć tylko 40 minut, aby podróżować między Luton Airport i Golders Green, na linii północnej, i 50 minut, aby podróżować między Luton Airport i Finchley Road, znajduje się na jubileuszu i Metropolitan linii metra. Klienci mogą więc podróżować bardzo szybko między lotniskiem Luton a centrum Londynu. Inne przystanki, Baker Street, Marble Arch i dworzec autobusowy Victoria znajdują się centralnie, a także oferują wiele opcji podróży dalej, w tym dostęp do Jubileuszu, Metropolitan, District & Circle, Victoria i Bakerloo linii metra i ponad usług naziemnych od stacji Marylebone i Victoria. Idealny do podróży do/z północno-zachodniej, centralnej, Południowej i południowo-wschodniej części Londynu, w tym takich obszarach jak Maida Vale, Paddington, Lancaster Gate, Knightsbridge, Kensington, Westminster, Sloane Square, Clapham, Stockwell.

Należy pamiętać, że podróż odbywa się za pośrednictwem National Express Coach. Zarezerwuj za pośrednictwem naszej strony internetowej jako normalny, Wydrukuj bilet, a następnie upewnij się, że pokładzie trenera National Express. Odjeżdżają z przystanku 10 na lotnisku Luton, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem terminala.

Travel Recommendations

W przypadku pasażerów podróżujących na lotnisko Luton easyBus zaleca przyjazd na lotnisko co najmniej 2 godziny przed planowanym wylotem. When travelling from the airport, easyBus recommends booking a service at least 60 minutes after the scheduled arrival time of your flight.

Nie martw się, Jeśli Twój lot Luton przyjedzie wcześnie lub późno, możesz skorzystać z tego samego biletu bez dodatkowych kosztów, aby podróżować na następnym dostępnym autobusowym lotnisku Luton Airport, do 60 minut po obu stronach zarezerwowego czasu. Please note we cannot guarantee there will be spare seats, since passengers travelling on their booked service have priority.