W tej sekcji...

Anulacje i zmiany w zasadach rezerwacji

Nie jesteśmy w stanie zaoferować refundacji, jeśli chcesz anulować rezerwację.

Rezerwacje mogą zostać anulowane tylko przed dniem podróży.

Naliczona zostanie opłata za anulowanie rezerwacji, a opłata będzie wynosić 50 w wysokości biletu (Uwaga: opłata ta nie obejmuje opłaty za kartę).

Twoje konto easyBus zostanie zasilone pozostałą częścią taryfy biletu, może to być wykorzystane do zakupu kolejnych biletów na easyBus. Kredyt jest ważny tylko przez 12 miesięcy od daty kredytu.

Dotyczy to wyłącznie rezerwacji dokonywanych w trybie online.

Zmiany w istniejącej rezerwacji

Jeśli chcesz zmienić swoją rezerwację online, można to zrobić do dnia przed podróżą.

Rezerwacje mogą zostać anulowane tylko przed dniem podróży.

Anulowanie/admin. opłaty będą miały zastosowanie do wszystkich zmian, opłata będzie 50 w wysokości wartości biletu (Uwaga: nie obejmuje opłaty za kartę).

Twoje konto easyBus zostanie zasilone pozostałą częścią taryfy biletu, może to być wykorzystane do zakupu kolejnych biletów na easyBus. Kredyt jest ważny tylko przez 12 miesięcy od daty kredytu. Niestety rezerwacje dokonane w naszych punktach lotniskowych nie mogą być zmieniane ani przenoszone.

Jak zmienić rezerwację

Wystarczy zalogować się na konto easyBus i zlokalizować rezerwację (y), którą chcesz zmienić. Najpierw Anuluj istniejącą rezerwację. Anulowanie/admin. naliczone zostaną opłaty, opłata będzie wynosić 50 w wysokości biletu (Uwaga: nie dotyczy to opłaty za kartę), a na koncie zostanie zaksięgowana pozostała część taryfy biletu.

Następnie ponownie Zarezerwuj z nowymi informacjami, takimi jak nowe daty podróży, nowe miejsce docelowe lub zmiany nazw pasażerów. Trzeba będzie powtórzyć dla każdej części podróży i musi być zrobione dla wszystkich wymaganych zmian, w tym zmiany liczby miejsc. Twój kredyt zostanie automatycznie wykorzystany do nowej rezerwacji.

Cena zakwaterowania i dostępność miejsc mogą się zmienić. Jeśli nowa taryfa jest wyższa niż taryfa, którą anulujesz, będziesz musiał zapłacić różnicę opłata za przetwarzanie karty będzie również pobierana.

Wszystkie środki będą dostępne do wykorzystania na Twoim koncie przez okres 12 miesięcy od anulowania. Niewykorzystane środki nie będą dostępne po upływie tego okresu.

Innych

Nie dajemy refundacji lub kredytowych kont easyBus dla pasażerów, którzy przegapili zarezerwowane usługi easyBus (przepraszam nie ma wyjątków), nie są w stanie podróżować lub zdecydować, aby nie podróżować po następnej dostępnej usługi (można użyć tego samego biletu bez dodatkowych kosztów do podróży na NEX t dostępny autobus, do 60 minut po obu stronach zarezerwowego czasu. Nie możemy jednak zagwarantować, że w autobusach znajdą się miejsca zapasowe.

Proszę nie, że nie ponosimy odpowiedzialności za konsekwencje opóźnienia linii lotniczych, rozkłady lotów, zmiany trasy lotu lub anulowania lotu.