W tej sekcji...
Luggage Allowance

Limit bagażu i zasady

Wliczone w cenę biletu na pasażera. Każdy pasażer może przewieźć jedną sztukę bagażu podręcznego i jeden kawałek “bagażu rejestrowanego”. Bagaż przekraczający określone kryteria może być przewożone poprzez rezerwację dodatkowego miejsca.

Narty i deski snowboardowe są zabronione. Wózki i nie składane wózki są zabronione, jednak składane wózki są dozwolone.

Przedmioty zabronione (wszystkie trasy):

  • Deski surfingowe, deski do golfa, kluby golfowe, windsurferów i podobne przedmioty.
  • Instrumenty muzyczne (w tym wiolonczelę, gitary, klawiatury i podobne przedmioty).
  • Wózki inwalidzkie (składane/bez składania), zasilane bateryjnie skutery.
  • Rowery (składane/nieskładane).
  • Broń, narkotyki (inne niż leki), rozpuszczalniki, żywe lub martwe zwierzęta (inne niż dozwolone na mocy artykułu 2) ryby, owady.
  • Niebezpieczne substancje chemiczne lub substancje określone w aktach prawnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

W przypadku gdy pasażer przedstawi się w celu podróżowania z wszelkimi zakazanymi przedmiotami, przewóz zostanie odrzucony, chyba że pasażer odpowiednio i bezpiecznie zutylizuje zakazany przedmiot (y).

Zwroty nie zostaną udzielone pasażerom, którzy odmówiono mu zezwolenia na podróż, ponieważ są w posiadaniu zakazanych przedmiotów i nie są w stanie zutylizować ich przed podróżą.

Nadmiar/dodatkowy bagaż (nie wchodzi w cenę biletu

Bagaż dodatkowy

Każdy dodatkowy bagaż przekraczający dozwolony limit będzie musiał zostać zapłacony przez wykupienie dodatkowego miejsca.
Jeśli przewozić więcej niż zasiłek nie możemy zagwarantować, że będziemy w stanie pomieścić nadbagaż.

Dodatkowe informacje

Ze względów bezpieczeństwa dostęp do wejścia/wyjścia, wyjścia awaryjnego i przejścia nie może być ograniczony ani utrudniony. Lub limit bagażu jest inny niż w przypadku linii lotniczych limit bagażu ze względu na fizyczne ograniczenia autobusu.