W tej sekcji...
Geneva Tourism Guide

Morzine, Les Gets i Avoriaz Przewodnik

Atrakcje w Les Gets, Morzine i Avoriaz

Morzine to tradycyjne miasteczko, które pierwotnie powstało wokół rolnictwa i przemysłu łupkowego. Obiekt położony jest w samym sercu ośrodka narciarskiego Portes du Soleil, w którym znajduje się Jezioro Genewskie na północy i szczyt Mont Blanc na południe. Morzine jest najbardziej ruchliwych ośrodków w Portes du Soleil z wielką scenę après zimą i światowej klasy Kolarstwo górskie konfiguracji w lecie.

Morzine Tourism Guide
Morzine
Raj: Dusted

Idylliczne miasteczko z drewnianymi domkami znajduje się w wąwozie rzeki i otoczone jest bujnymi, zalesionych zboczach, nadając mu spokój, który kontrastuje z reputacją miasta. Ten spokój jest kontynuowany w Lac Montriond, w niewielkiej odległości od centrum Morzine i warto odwiedzić szczególnie latem.

Stoki narciarskie w miejscowości Morzine znajdują się na rozległym 650 km tras zjazdowych Portes du Soleil. Obszar ten jest uważany za odpowiedni dla narciarz pośredniego; Istnieje jednak kilka czarnych biegów w “misce”, jeśli grupa składa się z bardziej doświadczonych narciarzy. Oprócz narciarstwa, Ci, którzy szukają emocji o niezwykłym rodzaju, mogą znaleźć wszystko.

Les Gets Tourism Guide
Les Gets
Uciec do Les Gets

Wiele uwagi koncentruje się rodzinom, dla których przyznano im krajową nagrodę “Famille Plus Montagne”. W mieście znajdują się gry określone na ulicach, wykonawców i karuzeli. Tymczasem na stokach, stoki Le Grand Cry stanowią obszar góry, który jest “tylko dzieci”, z dzikiego zachodu tematu.

Aby wesprzeć rodziny, które często Les Gets wybór wysokiej jakości, Brytyjskie narty i wyżywienie jest dostępna. Lekcje zaczynają się od tętniącego życiem “Chavannes” obszar, który jest na szczycie czerwonej Telecabine z wioski.

Avoriaz Tourism Guide
Avoriaz
Avoriaz w historii

W 1960 Jean Vuarnet wygrał Zimowe Igrzyska Olimpijskie i został dyrektorem odpowiedzialny za przekształcenie Avoriaz w ośrodku narciarskim. Kiedy został ukończony, zrealizował swoje marzenie o stworzeniu małego Sabaudzkiego Kolorado, zbudowanego wysoko na wzniesienie nad Morzine. Jest to jeden z najlepszych miejsc na snowboardzie na świecie, z imponującym snowpark d’Arare działając jako punkt centralny dla wielu zawodników, które pochodzą z dalekiego i szerokiego trafić różnych Kickers, szyny i pudełka.

Ośrodek zachowuje cichą, mimo że jest stacją na głównym obwodzie Les Portes du Soleil. Cały ośrodek jest deptak, co oznacza, dzieci mogą iść na sankach w samym sercu wioski w całkowitym bezpieczeństwie. Jedynym innym trybem transportu w wiosce są konne Sany, które dają świąteczny nastrój.

Avoriaz jest również gospodarzem parku wodnego Aquariaz. Ten wodny raj kontrastuje tropikalny czuć z ośnieżonych gór na zewnątrz zimą i jego bujnej roślinności, baseny skały, zjeżdżalnie i łagodnie płynącej rzeki sprawiają, że jest to świetny obiekt dla całej rodziny.