W tej sekcji...
Geneva Airport to and from Chamonix

Nasz transfer z lotniska w Genewie zabierze Cię bezpośrednio na dworzec autobusowy w Chamonix.

Poniżej znajdziesz wszystkie istotne informacje o podróży, które pomogą Ci ułatwić dalszą część podróży.

Jako główny ośrodek turystyczny dla Francji, Chamonix i jego otacza są obsługiwane przez wiele taksówek i firm taksówek nielicencjonowanych; co sprawia, że poruszanie się po okolicy absolutną cinch. Wykorzystanie wspomnianych taksówek może skończyć się dość drogie, ale pozwala na dostęp do szerokiej gamy innych francuskich lokalizacjach, a nawet miejsc w całej Szwajcarii lub Włoch granic.

Obszerną listę usług Taxi można znaleźć na oficjalnej stronie doliny Chamonix: https://www.Chamonix.com/Taxis-shuttles-and-Public-Transport,15,en.html .

Francuskie Narodowe przedsiębiorstwo kolejowe (SNCF) łączy Servoz, Les Houches, Le praz, Argentiere, Vallorcine, z wygodnego przystanku easyBus i punktu zbiórki na dworcu kolejowym w Chamonix.

Rozkłady pociągów mogą być sprawdzone i bilety zarezerwowane, za pośrednictwem strony internetowej SNCF: https:/www. SNCF. com/pl/pasażerowie

Chamonix posiada również bezpłatną usługę minibusów, pozwalającą na łatwą i opłacalność podróży dla zwiedzających. O nazwie “Le Mulet” (mule), usługa ta składa się z 19 miejsc minibusów, z niepełnosprawnym dostępem, które podróżują w górę iw dół doliny Chamonix, zatrzymując się w kluczowych miejscach, takich jak Dworzec kolejowy Chamonix i lokalne centrum zdrowia.

Aby uzyskać wyczerpujący rozkład jazdy i informacje o miejscu docelowym, jak również informacje o lokalnych autobusach, zajrzyj do tego dokumentu skompilowanego przez Communauté de Communes de la Vallée de Chamonix Mont-Blanc: https://www.CC-valleedechamonixmontblanc.fr/