W tej sekcji...
Chamonix Tourism Guide
Chamonix-Przewodnik turystyczny

Atrakcje Chamonix

Chamonix jest dobrze ugruntą mekką dla narciarstwa i wspinaczki, jak to odzwierciedla wiele różnych języków usłyszysz wypowiedziane podczas wędrówki przez miasto. Buzz jest wyczuwalny w kawiarniach i barach pełnych Kurtki puchowe, uprzęży hałasujący i podekscytowany gadać przygody są planowane lub wspominane.

Chamonix Gliding
Chamonix Gliding
Sporty zimowe w Chamonix

Jest to szybki dostęp do wysokich górskich terenu, który sprawia, że ekstremalne przygody tak łatwo dostępne w Chamonix. Kolejka linowej Aiguille du Midi przesiąka odwiedzających z doliny do oszałamiających 3 800 metrów w niecałe 30 minut, zapewniając wyrzutni dla epickiej przygody.

Chamonix - Mont Blanc
Chamonix - Mont Blanc
Krok w pustkę

Dla tych, którzy nie wychodząc na nartach lub wspinaczki ze szczytu Aiguille du Midi jest nowa atrakcja zwana “krok w pustce”. Jest to 2,50 m klatka szklana, która porusza się z dworca głównego ponad 1000 metrów Przestrasz, oddanie się w pozycji wczesnych pionierów, że wstąpił na trasie do słynnego szczytu.

Aiguille du midi - Chamonix
Aiguille du midi - Chamonix
Uplifting

System podnoszenia Chamonix może być zainstalowany w celu wsparcia przemysłu narciarskiego, ale jego numery odwiedzających w lecie (130 000) może być często znacznie więcej niż zimą (100 000) i tak działa prawie ciągle jest rzeczywistością dla doliny Chamonix.

Compagnie du Mont-Blanc (CMB), odpowiedzialny za ten system podnoszenia ogłosił w listopadzie 2013 20-letni plan modernizacji systemu podnoszenia i obszaru narciarskiego. Oni zobowiązali €477 milionów dolarów, aby to się stało, a w najbliższej przyszłości oznacza to zmiany w Grands Montets, Brevent i Le Tour obszary, aby zapewnić nowe windy i obszary dla początkujących. Obiekty noclegowe są również modernizowane z oszałamiającym pięciogwiazdkowym hotelem Mont Blanc i Ultra-nowoczesnym Heliopic znajduje się obok Aiguille du Midi otwarcie ich drzwi w 2014.

Restaurant in Chamonix
Restaurant in Chamonix
Rozrywka w Chamonix

Chamonix miasto jest wylęgarnią rozrywki, oferując FirstClass restauracji, aby dopasować prawie każdy smak można sobie wyobrazić, wraz z różnych barów i klubów, a kasyno i kino. Podczas gdy głównym remis w regionie jest jazda na nartach, po długim dniu, kiedy nogi są gotowe, aby zrezygnować z ducha, miasta udogodnienia naprawdę przyjść do własnych, z wielu basenów i uzdrowisk, które pomogą ci odpocząć i odpocząć, a wiele bardziej wyrozumiały rozpaczy , takie jak kręgle.

Niektóre z ostatnich dodatków, z dala od rygorów zboczach, to 5 Star Hotel Mont-Blanc Chamonix, a dla detaliczne koncentruje się tam kilka sklepów, w tym Volcom sklepu i sklepu Mammut.