easyBus to wiodący londyński niedrogi transfer lotniskowy busem i autokarem dla wszystkich podróżnych linii lotniczych, z szybkim, bezpośrednim i częstym serwisem do iz centrum Londynu

W tej sekcji...
  • easyBus.com. part of the easy Family of brands, now allows you to compare routes from more than 150 bus and coach operators. easyBus have partnered with some of the world's best known bus companies to bring you hundreds of new destinations throughout Europe and beyond. Search, Compare and Book.
    Edit Search
    Seats

    More to explore. Search our new routes now and compare prices on 1000s of new routes.

easyBus London Bus Routes

Tanie transfery w Wielkiej Brytanii i Europie

Wierzymy, że jesteśmy jednym z najtańszych i najwygodniejszych sposobów, aby dostać się bezpośrednio na lotnisko, lub w prawo w centrum Londynu, bez zmiany z jednego sposobu transportu do drugiego. Zapewniamy popularne punkty odbioru i drop-off w centrum Londynu, takie jak Baker Street, Old Street, Earl’s Court i West Brompton, wszystkie oferujące dogodne połączenia turystyczne w centrum Londynu.

Usługi odjeżdżają z co 15 minut, z bezpośrednim transferem do/z lotniska i Londynu. Nie jesteśmy tylko w Londynie. easyBus również obsługiwać trasy obejmujące głównych miast w Wielkiej Brytanii, w tym Bristol i Cardiff.

easyBus działa również w dużych centrach europejskich z trasami na i z lotniska w Genewie i różnych lotnisk we Włoszech. Dowiedz się więcej o każdej z naszych tras poniżej lub sprawdź taryfy i czasy za pomocą naszego systemu rezerwacji.

Trasy do i z londyńskich lotnisk

easyBus oferuje trasy do i ze wszystkich głównych lotnisk w Londynie-Londyn Gatwick, Londyn Stansted, Londyn Luton i Londyn Heathrow. Z taryfy od tak niskie, jak £2 w jedną stronę, jesteśmy najtańszym sposobem podróżowania między centrum Londynu i wybranego lotniska.

Gatwick Airport Transfers

Lotnisko Gatwick
Nasze usługi Gatwick Airport obejmują trasy do i z Londynu Heathrow, London Victoria, Fulham Road i Oxford.

Stansted Airport Transfers

Lotnisko Stansted
Nasze usługi obejmują London Victoria i Liverpool Street z przystankami w Southwark i Waterloo. Na lotnisku Stansted, transfery autobusowe do iz Londynu Victoria są obsługiwane przez National Express autokarów lub Airport Bus Express.

Luton Airport Transfers

Port lotniczy Londyn-Luton
easyBus oferuje częste pojedyncze i zwrotne transfery lotniskowe między londyńskim lotniskiem Luton a centralnym Londynem, z pośrednimi przystankami w Golders Green, Brent Cross, Finchley Road, Baker Street, Marble Arch & Victoria. Czas przejazdu wynosi zaledwie 50 minut.

Heathrow Airport Transfers

Port lotniczy Londyn Heathrow
easyBus w połączeniu z Megabus oferuje transfer lotniskowy autobusem z lotniska Gatwick, przechodząc przez terminale 1, 2, 3 & 5 lotniska Heathrow, a następnie na miasto Cardiff.

Trasy do i z lotniska w Genewie

easyBus oferuje dwa, szybkie i opłacalne trasy autobusowe do (iz) lotniska w Genewie i Chamonix, a także Geneva Airport i Les Gets, Morzine i Avoriaz, które są jednymi z najlepszych na świecie sportów zimowych!

Chamonix Transfers

Chamonix
TYLKO bezpośredni autobus do Central Chamonix, z czasem podróży zaledwie 75 minut. Obsługa każdego dnia (z wyjątkiem 25 grudnia). Ceny od zaledwie £15,99.

Les Gets, Morzine and Avoriaz Transfers

Les Gets, Morzine i Avoriaz
TYLKO bezpośredni autobus do Les Gets, Morzine i Avoriaz z czasem podróży około 80 minut, który działa każdego dnia w roku od grudnia (z wyjątkiem 25 grudnia) do kwietnia.

Trasy do i z lotnisk we Włoszech

easyBus działa we współpracy z regionalnymi operatorami w celu oferowania usług do i z Mediolanu, Pizy i Florencji. W Mediolanie, oferujemy obsługę wszystkich 3 lotnisk – Malpensa, Bergamo i Linate.

Milan Airport Transfers

Mediolan Malpensa, Bergamo i Linate
Usługi te oferują pojedyncze i zwrotne transfery autobusowe z lotniska Mediolan-Malpensa, Mediolan Bergamo i Mediolan Linate, do centrum Mediolanu.

Pisa Airport Transfers

Pisa
Usługa ta oferuje pojedyncze i zwrotne transfery autobusowe z lotniska w Pizy i centrum Florencji.

© 2004-2019 easyBus Ltd. Registered No. 4671315 VAT No. 882 6179 86
Privacy Policy \ Cookie Policy \ About easyBus \ Bus Operator? - Sell with easyBus

Part of the easy family of brands

Development by iBooking.com