W tej sekcji...
  • easyBus.com. part of the easy Family of brands, now allows you to compare routes from more than 150 bus and coach operators. easyBus have partnered with some of the world's best known bus companies to bring you hundreds of new destinations throughout Europe and beyond. Search, Compare and Book.
    Edit Search
    Seats

    More to explore. Search our new routes now and compare prices on 1000s of new routes.

Passenger Information

Pomoc i informacje dla wszystkich pasażerów podróżujących z easyBus.

Informacje o podróży

easyBus jest tanie autobus transfer z lotniska i lotniska autokarem dla wszystkich pasażerów linii lotniczych, kimkolwiek latać z (nie tylko pasażerów easyJet), który podtrzymuje wartości marki easyGroup i cele. Naszym celem jest dostarczenie Ci wartości dla alternatywy pieniężnej, która wspiera środowisko poprzez zbiorowe przewożenie pasażerów, czynniki wysokiego obciążenia redukujące pojazdy prywatne, w wygodny i efektywny sposób do i z lotnisk ( Londyn Gatwick, Londyn Stansted i Londyn Luton )

Możemy to zrobić tylko z waszą pomocą. Nie działamy drogie Call Center lub biura rezerwacji, nie mamy znacznego HQ odpowiedzieć na wszystkie pytania i skargi. Ważne jest, aby postępować zgodnie z wytycznymi i korzystać z wszystkich informacji dostępnych na tych stronach internetowych. Staramy się, aby Twoje doświadczenie z easyBus niezapomniany i przyjemne.

Pomóż nam promować easyBus i Pomóż nam zapewnić Ci znaczne oszczędności w porównaniu z naszymi konkurentami i utrzymuj nasze wyzwanie, oferując Ci więcej wartości za mniej pieniędzy.

Przydatne informacje
Handheld

Rezerwacja z easyBus online jest prosta i powinna trwać tylko dwie minuty. Im wcześniej zarezerwujesz online , tym więcej oszczędzasz.

Nasze Limity bagażowe różnią się w zależności od trasy, w której podróżujesz, ale oto ogólny przewodnik i niektóre linki do konkretnych tras, które pomogą Ci na drodze.

Wheelchair Users on easyBus

Nasza polityka nie jest dyskryminować ze względu na niepełnosprawność, więc będziemy dążyć do zaoferowania wszystkich naszych usług na wózkach inwalidzkich bez dodatkowych kosztów, ale z zastrzeżeniem pewnych warunków.

easyJet Plane

Nasza odpowiedzialność, jeśli podlegasz opóźnieniu podróży.

Warunki przewozu i inne informacje ogólne.

Jak działa nasza polityka anulowania.

easyBus fr

Wszystkie autobusy lotniskowe easyBus są klimatyzowane i wyposażone w najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa na trasach między Gatwick, Stansted, Luton i Londynie.

How to Book with easyBus

Im wcześniej zarezerwujesz online przed datą podróży, tym więcej możesz zaoszczędzić i zarezerwować miejsce.

Travel Links

Zbiór kurowanych linków podróżnych, które naszym zdaniem będą użyteczne dla naszych klientów.

© 2004-2019 easyBus Ltd. Registered No. 4671315 VAT No. 882 6179 86
Privacy Policy \ Cookie Policy \ About easyBus \ Bus Operator? - Sell with easyBus

Part of the easy family of brands

Development by iBooking.com